fbpx

Stol, strukturë metalike, ulëse plastike, verdhë, 34x34xH46 cm 25078

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

990 Lekë

Stol, strukturë metalike, ulëse plastike, verdhë, 34x34xH46 cm 25078

PERSHKRIMI:

Një stol i lehtë që ju mund ta marrni kudo, jashtë ose në ambiente të mbyllura në çdo rast ku keni nevojë për vend shtesë. Me këtë stol ju mund ti jepni ngjyra dhe funksionalitetin çdo dhome. Ngjyra e verdhë e lejon ketë stol të integrohet pothuajse në çdo dekor.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Ulëse plastike
 • Ngjyra : Verdhë
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 34 cm
 • Thellësia : 34 cm
 • Lartësia : 46 cm
SKU: 41947313 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close