Yll Dekorativ I Bardhe Me Xixa Per Majen E Pemes 24 Cm

Krahasoni

782 Lekë

Yll Dekorativ I Bardhe Me Xixa Per Majen E Pemes 24 Cm-1144339 J

PERSHKRIMI:

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjes me model të shpuar dhe ngjyrë të bardhë të ylbertë me shkëlqim.

Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyrë: E bardhë

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 24x18x6 cm

SHOPPING CART

close