Set silikoni per ushqyerjen per femijeve 6 muaj

Krahasoni

2,500 Lekë

Set silikoni per ushqyerjen per femijeve 6 muaj+

E bute dhe elastike ,rezistente ndaj nxehtesise,i sigurt per zjerje
Ngjyra , jeshile, vjollcë, gri

SKU: 52948874 Category: Tag:

SHOPPING CART

close