Aksesorë të Jashtëm Makinash, në Shitje

Me çfarëdolloj mjeti që të udhëtoni dhe kudo që të shkoni, do të gjeni Aksesorë të jashtëm te makinës që ju nevojiten për ta bërë çdo udhëtim më të rehatshëm. Në PinokuAl, ne kemi ndihmuar shoferët ti nderojnë makinat e tyre me pajisje makinash për shumë vjet. Sot, ne kemi një gamë të madhe të kompleteve të personalizuara që do të freskojnë çdo markë dhe model të makinës.

Në internet do të gjeni produkte të stilit të jashtëm që do t’ju japin një pamje të freskët, duke përfshirë prerjet dhe lidhjet e rrotave zëvendësuese që do të shkëlqejnë dhe vezullojnë. Nëse keni të bëni me rrugë të këqija dhe asfalt të ashpër, ne kemi marrë xhamin e pasqyrës dhe mbrojtjen e trupit të makinës për ta mbajtur makinën tuaj në gjendje të sigurtë.

Sapo makina juaj të duket mirë nga jashtë, trajtoni pjesën e brendshme me produktet tona të mbrojtjes së brendshme të makinave, dyshekët e makinave dhe veshjet e bagazhit dhe mbulesat dhe jastëkët e sediljeve. Për të shtuar prekjen e fundit, zgjidhni një aromatizues të ri për të shtuar një aromë fantastike në makinën tuaj.

Blini në dyqanin tonë online PinokuAl dhe do të gjeni mijëra pajisje makine të zgjedhura me kujdes që janë të përshtatshme për çdo makinë, për çdo shofer dhe sigurisht për çdo buxhet. A po kërkoni një dhuratë për veten dhe makinën tuaj? Keni ardhur në vendin e duhur.

Llojet e Aksesorë të jashtëm të Makinave

Pllakë pragu për derën e makinës
Tasa për mbrojtjen e diskut të gomës së makinës
Skarë për tavanin e makinës
Mbrojtëse praktike gjatë parkimeve së makinës ne rast gërvishtjeje
Deflektorë ere
Mbulesë mbrojtëse për të gjithë makinën
Ngjitëse dhe Stampa
Mbrojtëse për pasqyrat
Bojëra dhe Spray makinash

Blini Aksesorë të jashtëm për Motorrë online me çmimet më të leverdisshme në Shqipëri

Ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë e aksesorëve të motorëve në internet në Shqipëri në Pinoku. al. Ju mund të zgjidhni lloje të ndryshme të aksesorëve të motorëve në internet. PinokuAl është një platformë miqësore për përdoruesit për motorrçiklistët në Shqipëri pasi ne ofrojmë lloje të ndryshme të aksesorëve në internet. Konsumatorët mund të porosisin pjesë të motorëve si mbrojtëse dore, parafango, drita motorrash, pasqyra , ingranazhe udhëtimi, jastëk serbatori dhe ngjitësa, pajisje për modifikim, syze udhëtimi, lubrifikant zinxhiri, goma, helmeta(kaska) dhe silenciator marmite. Ne ofrojmë një përvojë në Blerje që është më e thjeshtë te Aksesorë të jashtëm, më e lehtë, më e shpejtë në Internet. Të gjitha këto produkte janë në dispozicion në PinokuAl dhe do të dorëzohen në pragun tuaj kudo në Shqipëri. Pinoku.al është një portal në internet i përqendruar në ofrimin e një game të plotë të aksesorëve të motorrave për lloje të ndryshme të motorrave të tillë si motorr karkalec, motorr cruiser, motorr garash(i shtrirë) ose sportiv dhe sigurojeni dorëzimin e saj anembanë Shqipërisë. PinokuAl u ofron konsumatorëve tanë të gjithë aksesorët thelbësorë dhe të modës për motorrin tuaj.

Pyetjet e Bëra më Shpesh për Aksesorë të jashtëm të Makinave

A ofron PinokuAl të gjitha llojet e aksesorëve të jashtëm të makinave?

Po! Ai ofron një gamë të gjithanshme të aksesorëve të jashtëm të makinave që mbulojnë çdo pjesë të makinës.

Cilat janë 5 pjesët kryesore të jashtme të makinave?

Këtu është një listë e Top 5 aksesorëve të jashtëm për makina:

Mbulesë e plotë për makinën

Fshirëse Xhami

Drita Makine

Sensor Parkimi dhe Kamera

Buri (Bori) Makine

A mund të marrim shumë ngjyra dhe opsione të dizajnit?

Po! PinokuAl jep mundësi të shumta ngjyrash, dizajni, madhësie dhe stili në çdo segment apo kategori në mënyrë që klientët të mos kenë nevojë të bëjnë kompromis me shijen dhe stilin e tyre.

A mund të zgjedhim një aksesor sipas makinës?

Po! PinokuAl ofron pjesë për secilën automobil dhe markë. Thjesht duhet të zgjidhni modelin e makinës tuaj për të marrë ofertën dhe rezultatet më të mira.

A ofron PinokuAl garanci kundër defekteve të prodhimit?

Po, pothuajse çdo produkt ju jep një garanci kundër defekteve gjatë prodhimit.

No products were found matching your selection.

SHOPPING CART

close