fbpx

Zinxhire bore, “oto TOP”, TUV 130, 9 mm 54079

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,900 Lekë

Zinxhire bore, “oto TOP”, TUV 130, 9 mm 54079

PERSHKRIMI:

Lidhjet diagonale të zinxhirëve sigurojnë kapje të fortë në tokë dhe jetëgjatësi. Kavoja për kapjen dhe shtrëngimin e zinxhirit siguron instalim të lehtë pa pasur nevojë te lëvizni mjetin dhe pa u shqetësuar për lirimin e zinxhirëve. I përshtatshëm për sistemet ABS të frenimit. Funksional per permasat bashkangjitur te gomave:235/70 R15 – 225/70 R16 – 235/60 R16 – 245/55 R16-225/60 R17 – 225/65 R17 – 235/55 R17 – 255/45 R17 – 275/40 R17-225/50 R18 – 235/50 R18 – 245/45 R18 – 255/40 R18 – 255/45 R18 – 275/35 R18 – 295/30 R18-235/45 R19 – 245/40 R19 – 255/35 R19 – 255/40 R19 – 275/30 R19-245/35 R20 – 255/35 R20 – 265/30 R20.

  • Materiali : Metalik
  • Paketimi : Cift
SKU: 41968485 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close