iPhone, në Shitje

IPhonë-t e Apple janë një nga telefonat mobil më të vlerësuar, të cilët janë shumë të njohur për lehtësinë e përdorimit të artizanatit dhe vlerën e markës. Tani mund ta gjeni me lehtësi Apple iPhone ose iPad-et më të fundit me çmime më konkuruese në Shqipëri. Shfletoni në gamën e gjerë të iPhonë-ve në internet në PinokuAl dhe blini ato të preferuarat tuaja. iPhonë-t janë të nivelit më të lartë në ofrimin e një cilësie mbresëlënëse të kamerës së bashku me një gamë të gjerë aplikacionesh interesante në App Store dhe aftësive të nivelit të parë të sinkronizimit me produktet e tjera të Apple.

Ju ka ardhur në majë të hundës me telefonin tuaj të vjetër dhe keni nevojë për një të ri? Atëherë pse të mos merrni një telefon të ri nga dyqani ynë? Ne kemi një gamë ofertash, nga iPhone 6s te iPhone i ri 12, në një larmi ngjyrash. Dëshironi thjesht akses në koleksionin e muzikës suaj të Apple ose librave audio në një pajisje të dobishme, pa e harxhuar baterinë në celularin tuaj kryesor? Pastaj hidhni një vështrim në iPod Touch, gati dhe duke pritur kënaqësinë tuaj të dëgjimit.

Eksploroni Karakteristikat Krejt të Reja të iPhonë-ve

PinokuAl ju sjell koleksionin më të gjerë të produkteve dhe iPhonë-ve të Apple, përfshirë iPhonë-t më të fundit të lançuar së fundmi. Ne rezervojmë gamën e plotë të iPhone duke përfshirë iPhone 12 dhe 12 Mini të fundit, si dhe 12 Pro dhe Pro Max të disponueshëm në hapësira ruajtëse 64 GB, 128 GB 256 GB, 512 GB. Blini gamën e plotë të iPhones në PinokuAl me teknologjinë më të avancuar siç janë procesorët e dizajnuar nga Apple, cilësi të pakrahasueshme të kamerës dhe shumë më tepër.

Pse të Blini Një iPhone?

Kaloni nga Android në iPhone për të shijuar një përvojë të përsosur në majë të duarve tuaja me foto mahnitëse, procesorë më të shpejtë, cilësi të pakrahasueshme të lojrave dhe një jetëgjatësi të baterisë të krijuar për të zgjatur. iPhone është telefoni më inteligjent dhe më i përparuar në treg me përvojën më të mirë të përdoruesit të cilitdo prej konkurrentëve të tij me sistemin operativ të pabesueshëm iOS.

Krahasoni modelet më të Fundit të iPhone

Aktualisht, ekziston një gamë e gjerë iPhonësh me një sërë veçorish të përshtatshme për nevojat dhe përdorimin individual të çdo përdoruesi:

12 Pro and iPhone 12 Pro Max
12 and iPhone 12 Mini
SE
11 Pro Max
11 Pro
11

Karakteristikat e iOS 14

iOS 14 ju lejon të ri-imagjinoni atë që prisnit të ishte e mundur me iPhone-in tuaj. Me veçoritë tona të reja, ne po e bëjmë iPhone-in tuaj më të dobishëm dhe personal. Me funksionin e miniaplikacioneve, iOS 14 lejon përdoruesin të personalizojë ekranin tuaj të shtëpisë si kurrë më parë me opsione të tilla si smart stack, bibliotekë aplikacionesh, thirrje kompakte dhe foto në ekran.

Showing all 15 results

SHOPPING CART

close