, ,

Karikues per iPhone XO-L37, nuk harxhon energji, ABS rezistent, 5V/ 2.1A, lightning/ micro/ type c

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

629 Lekë

Karikues per iPhone XO-L37, nuk harxhon energji, ABS rezistent, 5V/ 2.1A, lightning/ micro/ type c

Karikues iPhone
Super i shpejte
Bateria qe zgjat
Cilesia e karikuesit ndikon XO L37  rrit jetegjatesine e telefonit
I testuar
I lehte dhe praktik, e merrni kudo me vete
Nuk harxhon energji
Super cilesor
Specifikat
Materiali: ABS rezistent
Tensioni: 5V/ 2.1A
Ngjyra: E bardhe
Lightning/ micro/ type c
SKU: 15969259 Categories: , , Tag:

SHOPPING CART

close