, ,

Karikues dhe Kabell per iPhone, Adaptori 18W USB-C, Kabulli USB-C

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,079 Lekë

Karikues dhe Kabell per iPhone, Adaptori 18W USB-C, Kabulli USB-C

Adaptori 18W USB-C

Kabulli USB-C

SKU: 25887221 Categories: , , Tag:

SHOPPING CART

close