, , , ,

Kufje per iPhone 7, 8, X, X Max, 11Pro Max, gjatesia afersisht 1.20 meter, me kontroll zeri tek fisha

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

629 Lekë

Kufje per iPhone 7, 8, X, X Max, 11Pro Max, gjatesia afersisht 1.20 meter, me kontroll zeri tek fisha

Kufje me Mikrofon per iPhone 7, 8, X, X Max, 11Pro Max

Kufjet ideale per smartphonin tuaj pa porte jack

Te vogla dhe te pershtatshme per cdo vesh fale anatomise se vecante

Kontroll zeri tek fisha

Ne ngjyra e bardhe

Porte Lightening

Projektuar per te anashkaluar zhurmat e jashtme dhe per te dhene nje cilesi zeri te mire

Gjatesia eshte afersisht 1.20 meter

SHOPPING CART

close