Produkte Pastrim dhe Higjene Profesionale Shtëpie, në Shitje

Nëse kërkoni të pastroni shtëpinë tuaj në pranverë ose thjesht keni nevojë për produkte Pastrim dhe Higjene Profesionale tuaj javor, kërkoni në seksionin tonë të Pastrim dhe Higjene Profesionale dhe do të gjeni produktin e duhur për nevojat tuaja.

Ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh pastrimi me cilësi të lartë, shumë prej të cilave janë marka të njohura. Ne sigurojmë që të gjitha produktet tona të pastrimit të kenë çmime konkurruese për t’ju ofruar vlerën më të mirë për buxhetin tuaj. Si dhe kjo, të gjitha produktet në këtë seksion janë në dispozicion për të blerë në internet dhe përfshijnë një mundësi të dorëzimit në shtëpi për ta bërë edhe më të lehtë për ju që të blini furnizimet tuaja të produkteve të pastrimit.

Qëllimi ynë në PinokuAl është t’u ofrojmë klientëve tanë produkte me cilësi të lartë me çmime më të ulëta të mundshme. Kjo është arsyeja pse kur të shfletoni në seksionin tonë të Produkteve të Pastrimit do të gjeni të gjitha produktet të një standardi të lartë, shumë nga markat kryesore më me emër janë të gjitha të disponueshme për tu blerë me çmime të ulëta dhe konkurruese. Sigurisht të gjitha produktet në këtë seksion mund të blihen lehtësisht në internet dhe të dërgohen drejtpërdrejt në derën tuaj, ose nëse është më e lehtë ka edhe një mundësi klikimi dhe mbledhjeje.

Pastrim dhe Higjene Profesionale në PinokuAl
Në Pinoku.al, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të mirëmbajtur shtëpinë tuaj, që nga pastruesit e llakut dhe heqësit e mykut për banjën e deri tek pastruesit e pajisjeve, heqësit e ndryshkut, pëlhurat pastruese dhe jastëkët pastrues për kuzhinë.

Pastrim dhe Higjene Profesionale Të Domosdoshme për Pastrimin e Kuzhinës:
Për dollapët e kuzhinës, pllakat e pjesës së dollapit të kuzhinës dhe lavamanët, thjesht hollojeni sapunin me ujë dhe përdorni një leckë të butë enësh për të pastruar sipërfaqet. Për njollat e forta ose yndyrat në sipërfaqe si pamja e pasme, konsideroni të përdorni një përzierje të sodës së bukës ose një pastrues profesional të llakut me një mjet për pastrimin e llakut . Për banakët, përdorni një leckë jo-gërryese dhe sapun enësh ose një pastrues të butë të përgjithshëm. Nëse keni banak prej graniti, zgjidhni një llak graniti dhe guri të formuluar posaçërisht.

Pastrim dhe Higjene Profesionale Mirëmbajtja e Tualetit Duhet të ketë:
Banjo është një terren për bakteret. Ndaloni  mikrobet dhe gjurmët e tyre duke pastruar rregullisht zonën tuaj të tualetit, dushit dhe lavamanit. Për tualetin, ne rekomandojmë LYSOL Toilet Bowl Cleaner – ose opsioni i lëngshëm që shtrydhni në tualet dhe lani me një furçë teli ose skedat automatike që bashkohen në tasin e tualetit dhe pastroni me çdo skuqje. Sigurisht, zbardhuesi është gjithmonë një mundësi.

Për pllaka rreth lavamanit ose në dush, mund të përdorni uthull të holluar dhe kombinim të vajit thelbësor në një shishe uji me spërkatje. Për njolla të forta, myk dhe më shumë, merrni parasysh të investoni në një pastrues avulli për pllaka dhe fino. Ne gjithashtu shesim një shumëllojshmëri të freskuesve të ajrit plug-in dhe spray, të cilat janë thelbësore për banjat.

Pastrim dhe Higjene Profesionale – Mbani Dyshemetë Tuaja pa Mbeturina
Dyshemetë janë të vështira për t’u mbajtur të pastra sepse ato janë në përdorim të vazhdueshëm. Por, është e rëndësishme t’i pastroni ato shpesh në mënyrë që të mos dalin nga kontrolli. Ne kemi të gjitha llojet e pastruesve të dyshemesë për t’ju ndihmuar të kryeni punën, duke përfshirë fshesat me zile, fshesat me korent me vakum, shtupat dhe lustrimin e dyshemesë.

Pastrim dhe Higjene Profesionale – Zgjidhje për Pastrimin e Jashtme të Shtëpive
Kur bëhet fjalë për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë tuaj, mos harroni për pjesën e jashtme. Në PinokuAl, ne gjithashtu kemi pastrues në natyrë për kuvertë, mur anësor, shkallë, ulluqe, gardhe etj. Ne gjithashtu shesim makineri uji me presion dhe detergjent larës presioni për punë të mëdha. Nuk jeni i sigurt se si të merreni me një punë si larja me presion? Shikoni udhëzimet tona për më shumë informacion.

Showing 1–48 of 268 results

SHOPPING CART

close