fbpx

Atomic power 15kg

(2 customer reviews)

5,400 Lekë

Atomic power 15kg

Pluhur larës për larjen me dorë dhe makinë për një të bardhë super. Heq njollat më të vështira, Përputhet me pëlhura shumëngjyrëshe dhe veshje të errëta. Aktive në të gjitha temperaturat dhe me çdo lloj të fortësisë së ujit. Aromë natyrore e pastër.

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

  1. Owen (verified owner)

    Very fast delivery

    Owen

  2. Amoura (verified owner)

    Super

    Amoura

SHOPPING CART

close