fbpx

Kontakto

Na kontaktoni per cdo pyetje

KONTAKTO

Email: kontakt@pinoku.al
Tel: +355 69 655 3336

ADRESA

Per cdo bashkepunim, ju mirepresim prane zyrave tona: Rruga “Lidhja e Prizrenit”, Kodi Postar 1019
Tirane, Shqiperi

PUNO ME NE

Dergoni CV tuaj ne adresen e email:
hr@pinoku.al

SUPORT

Ne jemi të gatshëm ti përgjigjemi cdo paqartësie që ju keni.
Email: suport@pinoku.al

MUNDESI BASHKEPUNIMI

Nese jeni të interesuar dhe keni produkte që dëshironi ti tregtoni online, ne jemi të hapur për të gjitha mundësitë e bashkëpunimit
Kontakto ne adresen: marketing@pinoku.al

ANKESA

Për të gjitha ankesat ose sygjerime, ju lutemi të na shkruani në adresën e mëposhtme:
ankesa@pinoku.al

Dergo nje mesazh

SHOPPING CART

close