Ora Smart , në Shitje

Orat inteligjente (Ora Smart) janë një nga aksesorët e preferuar të njerëzve që ecin me teknologjinë. Ekziston një gamë e gjerë e opsioneve të orave inteligjente të disponueshme në PinokuAl nga marka të ndryshme si Samsung, Apple, Fossil, Fitbit, Skagen, Garmin, LG, HP, Puma dhe shumë më tepër.

Këto Ora Smart janë të pajisura me një gjurmues GPS, tiparet e opsioneve shumë-sportive janë rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit. Përveç kësaj, ato janë gjithashtu lidhen me smartphonët dhe tabletët më të fundit Android dhe iOS. Projektuar me ekran retinë, ekran të butë me prekje, këto orë inteligjente janë të disponueshme në mundësi të ndryshme ngjyrash.

Ora Smart të ofruara në dyqanin tonë të blerjeve në internet janë të mbushura me karakteristika të monitorimit të shëndetit dhe të fitnesit. Pedometri (numërimi i hapave), monitori preciz i rrahjeve të zemrës, orari i gjumit, kujtesa dhe GPS janë disa nga tiparet që ju mbajnë të motivuar dhe përmirësojnë shëndetin tuaj me kalimin e kohës. Projektimet rezistente ndaj ujit i bëjnë ato veçanërisht ideale si për përdorim sportiv ashtu edhe për natyrë.

Ju gjithashtu mund të qëndroni të organizuar në jetën tuaj të zënë me ndihmën e një ore inteligjente, Ora Smart pasi funksionon së bashku me pajisjet e tjera. Mund ta lidhni smartphone-in tuaj me telefonin tuaj përmes Bluetooth për të treguar thirrjet hyrëse dhe sinjalizimet e njoftimeve.

Shikoni Disa nga Ora Smart – Orat Inteligjente më të Mira që Mund të Blini në PinokuAl.

Ora Smart Apple Watch Series 5: Apple Watch Series 5 është ndër pjesët unike të teknologjisë. Ajo vjen me një ekran gjithmonë të ndezur dhe ka një ekran më të madh me zgjedhjen e madhësive 40 mm ose 44 mm. Ora inteligjente e lehtë ka një veçori EKG brenda gjurmuesit të rrahjeve të zemrës. Mund të testojë zemrën tuaj për të parë nëse jeni në një rrezik të lartë të fibrilacionit atrial, i cili do t’ju lejojë të kërkoni ndihmë më herët nëse shëndeti juaj është në rrezik.

Ora Smart Samsung Galaxy Watch Active2: Samsung Galaxy Watch Active2 është një nga orët inteligjente shumë të kërkuara që u rekomandohen shumë përdoruesve të Android për një mori arsyesh. Kjo orë inteligjente funksionon në sistemin operativ Tizen i cili është shumë më i përputhshëm në krahasim me Wear OS për sa i përket efikasitetit dhe performancës. Për më tepër, ajo ka një thirrës 44 mm me tre përfundime çeliku për të zgjedhur ato që janë argjendi, ari dhe e zeza. Dhe, ka një ekran AMOLED 1.4 inç me rezolucion 360 x 360.

Ora Smart Fossil Gen 5: Fosili Gen 5 ka një brez çeliku inox dhe mundësi shtesë bandash. Shtë një nga alternativat e këndshme për orët e tjera inteligjente. Fossil Gen 5 përmban një gjurmues të fitnesit dhe rrahjeve të zemrës. Gjithashtu, është mundësuar me platformën Wear OS të Google që ndihmon në sinkronizimin e qetë me telefonin tuaj Android. Përveç kësaj, Fossil Gen 5 ka një ekran vërtet të mirë dhe kjo është USP i tij.

Ora Smart Fitbit Versa: Fitbit Versa është një orë inteligjente kompakte dhe e lehtë. Ka një gjurmues të fitnesit me një ndërfaqe të zgjeruar për lexime më të lehta të statistikave të fitnesit. Fitbit Versa është rezistent ndaj ujit në 50 metra dhe punon me iOS dhe Android. Kjo orë inteligjente është e disponueshme në mundësi të ndryshme ngjyrash si argjendi, e zeza ose ari i trëndafilit, si dhe disa kombinime të ngjyrave të rripave të orës.

Shikoni Ora Smart – Ofertat Inteligjente për Orat inteligjente të Disponueshme në Pinoku.Al

Me njoftimet e thirrjeve dhe mesazheve, aplikacionet e fitnesit, gjurmuesit dhe kujtesat e aktiviteteve, Ora Smart e kanë bërë jetën tonë më të thjeshtë dhe janë provuar se janë të dobishme. Për më tepër, ne ofrojmë dhe zbritje tërheqëse gjatë sezoneve festive që ju lejojnë të kurseni më shumë.

Gjithashtu, mund të shkoni në seksionin tonë të krahasimit dhe mund të krahasoni orën inteligjente të dëshiruar me të tjerët në bazë të kritereve të ndryshme të tilla si shfaqja, rezervimi i baterisë, sistemi operativ, madhësia e ekranit, lidhja, dizajni, pajtueshmëria dhe të tjera.

Showing 1–48 of 74 results

SHOPPING CART

close