Produkte Kafe dhe Çaji, në Shitje

Shfletoni gamën tonë të gjerë të furnizimeve të kafeneve në PinokuAl. Pavarësisht nëse keni një zyrë, hotel, kafene apo kamion për përgatitje ushqimi, ne kemi të gjitha gjërat e domosdoshme që ju mund të keni nevojë. Koleksioni ynë përfshin çaj, kafe, çokollatë të nxehtë, biskota dhe produkte shitjeje.

Ju mund të mbështeteni në të gjitha furnizimet tona të mëdha për kafe dhe çaj, të jenë gjithashtu me cilësinë më të lartë të mundshme, sepse të gjitha vijnë nga marka të besueshme që ju dhe klientët tuaj do të njihni dhe doni. Pra, ne garantojmë që të gjithë do të jenë të impresionuar me kateringun e kafes dhe produktet e çajit në këtë gamë.

Nëse po kërkoni të blini me shumicë disa nga furnizimet e çajit dhe kafesë që shihni këtu, pse të mos hidhni një vështrim në gjërat e tjera të domosdoshme të barit dhe restorantit që ne rezervojmë? Ne kemi pajisje për pijetore, bar dhe gjithashtu banak shtesë për ambjentet e gatimit.

Llojet e Kafesë dhe Çajit

Prodhim Zviceran

PinokuAl ofron aparate premium, të bërë nga zvicra, ekspres kafeje, që janë ideale për përdorim komercial – duke prodhuar nga 50, deri në 200 filxhanë në ditë. JURA WE8 është e përkryer për një ofertë të vogël hoteli pasi është e aftë të prodhojë rreth 35 kafe të specializuara në ditë.

PinokuAl rritet, buron, importon dhe pjek disa nga kafet më të mira në botë. Origjina, qëndrueshmëria, dorëzimi ditën tjetër, trajnimi i shkëlqyer dhe njerëzit e vërtetë, të pasionuar për t’iu përgjigjur telefonit kur dëshironi të porosisni është ajo që ofron.

Tregëtia e Ndershme

I njohur për çajrat e tij natyralë, të ndershëm dhe të shijshëm, Clipper vendos vazhdimisht standardet për prodhimin etik të çajit. Clipper ishte një nga markat tregëtuese të çajit pa hile 25 vjet më parë dhe sot është marka më e madhe në botë e çajit pa hile. Të përkushtuar ndaj parimeve të saj organike, të gjitha qeset e çajit Clipper janë gjithashtu pa plastike, të pazbardhura dhe jo GM që vijnë direkt në PinokuAl për të gjithë ju.

Lule të mrekullueshme

Shumë fitues i çmimeve FLORA TEA kohët e fundit u shfaq në Den Dragons të BBC. Çajrat e florës janë këshilla individuale të çajit të zgjedhura për herë të parë (çaji jeshil) me lule aromatike të thata të zgjedhura që formojnë një top / zemër çaji, e cila zbulon qendrën e saj sekrete kur vendoset në ujë të valuar, duke lulëzuar në një shfaqje artistike dhe joshëse të luleve me një pasurim shije PinokuAl sjell një mënyrë artistike, inovative dhe të thjeshtë për të shijuar çajin e vërtetë.

Super çajrat

Tetley kohët e fundit ka lansuar gamën e saj të re Super Tea zarf, e disponueshme tani për herë të parë në shërbimet ushqimore në tre aromë. Gama ofron përzierje të reja të freskëta që ofrojnë përfitime shtesë ushqyese, nga zvogëlimi i lodhjes tek mbështetja e sistemeve të shëndetshme imune vetëm në PinokuAl.

Një prekje me klas

PinokuAl lançon aparatet e kafesë Cafitesse Excellence Touch, të përshtatshme për bufe mëngjesi dhe stacione të pijeve të nxehta. Makineritë e reja mburren me teknologji me prekje, që do të thotë se konsumatorët mund të zgjedhin shpejt dhe lehtë nga një gamë e gjerë e pijeve në stilin e kafeneve.

Café Plus

Mënyra se si i trajtoni pijet në dhomë mund të thotë shumë për institucionin tuaj. Tani, Café du Monde ka prezantuar një sistem makinerie kapsulë, Café Plus, i cili do t’i shtojë një prekje luksi propozimit tuaj për pije të nxehta në dhomë.

Përsosja e kafes ekspres

Fracino’s Romano P.I.D është projektuar për hotelet që aspirojnë që baristat e tyre të krijojnë vazhdimisht pije me cilësi më të lartë.

Integrimi i teknologjisë së përparuar për kontroll të saktë të temperaturës dhe kohën e mprehtë, pjesa më e madhe e karakteristikave kontrollohen nga një ekran LCD i thjeshtë dhe i lehtë për t’u përdorur, i montuar në panelin e përparmë.

Po shfaqet përfundimi i vetëm

SHOPPING CART

close