fbpx

Gotë Me Kapak E Bardhë Dream On 415 Ml 1180406 -J

399 Lekë

Gotë Me Kapak E Bardhë Dream On 415 Ml 1180406 -J

PERSHKRIMI:

Xham i bardhë me krahë dhe kapak të zi silikoni. Ideale për pije të nxehta.
Materiali: Kocka e Re
Ngjyra E Bardhë
Kapaciteti 415 ml
Diametri x Lartësia 8,5×12,5 cm

SKU: 38571798 Category: Tag:

SHOPPING CART

close