Tableta, në Shitje

Tableti është një risi e shkëlqyer që ofron më të mirën e të dy botëve ku ju merrni aftësi të ngjashme me PC së bashku me veçoritë e thirrjeve të një telefoni celular të gjithë bashkuar në një. Pinoku.Al ju sjell tableta buxhetor në internet për të zgjedhur. Një nga avantazhet kryesore që ofron kjo pajisje është shumëfishimi i detyrave ku mund ta përdorni si kompjuterin tuaj personal duke qëndruar gjithashtu në kontakt sikur të jeni në celular me kontaktet tuaja. Tabletat me të vërtetë mbushin boshllëkun midis një PC dhe një telefoni celular në madhësinë e tyre kompakte dhe aftësinë e mahnitshme të ekranit me prekje. Kjo i bën detyrat si shfletimi i internetit dhe leximi i librave mjaft të lehtë dhe efikas. Tabletat janë të lehta dhe janë vetëm 1/3 e peshës së një laptopi. Leximi dhe shfletimi i internetit është shumë i lehtë për to. Të qenit i lehtë i bën ata shumë të lëvizshëm për t’i mbajtur pa shqetësuar ose mpirë shpatullën tuaj. Gjithashtu, kjo i bën ata një zgjedhje perfekte kur ju doni të demonstroni / tregoni diçka përmes transmetimit të videos. Ata nisen më shpejt, gjë që është veçanërisht e dobishme kur jeni në lëvizje dhe sigurisht që mbahen shumë më lehtë sesa një PC. Blini tableta në internet në Shqipëri me çmime të shitjes me shumicë në PinokuAl. Jini të sigurt për të marrë çmimet më të mira të tabletave kur bleni në internet.

Tabletat Kryesorë

Tabletat Huawei: Këto pajisje ultra-të holla funksionojnë në softuerin Android. Këto janë të gjithanshme në dizajn me karakteristika të përparuara. Huawei MediaPad M2 me trashësi 7.35 mm dhe një sistem të fuqishëm të zërit është i pakonkurrueshëm. Ka një M-Pen dhe një sensor të gjurmëve të gishtave në mënyrë që të jetë më i përgjegjshëm dhe të garantojë siguri. Huawei MateBook ka një ekran 12 ”me shumë prekje me rezolucion të plotë HD. Për shkak të shpejtësisë së tij flakëruese, është më e mira për përdorim profesional.

Tabletat Lenovo: Lenovo i ka të dy si Android dhe Windows OS për lehtësinë e klientëve. Seritë kryesore të këtyre tabletave përfshijnë Yoga, Miix, A seri dhe seri S. Të dy seritë A dhe S konsiderohen të vogla me 7 inçët e tyre që megjithatë siguron një përvojë të fundit multimediale për përdoruesit. Ata janë të hijshëm me një dizajn të hollë dhe funksione të përparuara. Kamera e tyre, jetëgjatësia e baterisë, lundrimi me shumë prekje, procesori quad-core, etj rrisin përdorimin e tyre.

Tabletat Samsung: Samsung-u është një tregtar lider në industrinë e telekomunikacionit. Ai prodhon një larmi tabletash në mënyrë që këto të jenë të arritshme për një gamë të ndryshme klientësh, bazuar në buxhetin. Kjo markë është fituese kur bëhet fjalë për skedat e peshave pendë. Galaxy Tab 4 ka një ekran me prekje 10.1 ”me një dizajn të shkëlqyer dhe një strukturë të lëmuar, metalike. Me pamjen e saj të pasur, ajo siguron përvojën më të mirë multimediale dhe transmetimin në internet. Skeda siguron lidhje pa ndërprerje me telefonin me produktivitet të shtuar dhe ndarje të kontakteve. Galaxy Tab S ka një procesor super AMOLED me një ekran me prekje 8.4 ”. Siguron lidhjen LTE dhe një ekran LCD të ndritshëm. Skeda është e lehtë dhe me stil elegant.

Një Larmi e Gjerë – Tabletat më të Mira dhe me Stil për të Zgjedhur

Pinoku.Al ju sjell tableta në madhësi dhe specifikime të ndryshme të ekranit, në varësi të kërkesave dhe modelit që zgjidhni. Ndër faktorë të ndryshëm që mund të merrni në konsideratë para se të bëni një blerje janë madhësia e ekranit, memoria e brendshme, RAM, struktura e thirrjes, sistemi operativ dhe rezolucioni, etj. Kur bëhet fjalë për madhësinë e ekranit, në shumicën e pajisjeve, ajo zakonisht qëndron rreth 7 deri në 10 inç atëherë ka tableta si Apple iPad Pro i cili ka madhësinë e ekranit 12,9 inç dhe mund të jetë më shumë për tabletët e ardhshëm, kush e di? Pra, varet nga ju që të vendosni se cilat tipare i përshtaten kërkesave tuaja, por përsëri mund të dëshironi të merrni parasysh se sa shumë doni të shpenzoni për të njëjtën gjithashtu. Qoftë telefoni tablet, Tabletat me stilolaps, Tablet PC, Tableta me tastierë, Tabletat Lenovo, Tabletat Samsung, Tabletat 4G, etj. Ju mund të blini në internet për të gjitha ato në PinokuAl. Blini Tableta në internet dhe merrni çmimin më të mirë të tabletave 4g në Shqipëri. Ju mund të blini Tablet Android në internet dhe sigurohuni që të merrni performancën më të mirë. Ju mund të zgjidhni nga disa prej markave kryesore të tabletave si Lenovo, iBall, Ambrane dhe Vox dhe të merrni performancën më të mirë.

Showing 1–48 of 88 results

SHOPPING CART

close