fbpx

Tablete Per Femije X11 Android

9,990 Lekë

Tablete Per Femije X11 Android

PERSHKRIMI:

Marka:ATouch.
Modeli: X11.
Sistemi operativ: Android.
Versioni i OS: Android 6.1 Marshmallow.
Madhësia e ekranit: 7 inç.
Lloji i ekranit: IPS LCD.
Mbështetja e kartës SIM: SIM e dyfishtë.
Lloji i SIM: SIM i rregullt.
Bateria: 3000 mAh.

Atouch X11 është mënyra më e mirë kur do të kënaqeni vetëm me më të mirën.

I disponueshëm në ngjyra të ndryshme dhe i pajisur me një kamerë 5MP me blic, ky telefon është gati për t’u mahnitur.

Ai ka një procesor të fuqishëm me katër bërthama 1,3 GHz që është efikas dhe funksionon me zgjuarsi, duke ju dhënë sasinë e duhur të fuqisë për t’i bërë operacionet tuaja dhe kryerja e shumë detyrave të duken pa probleme, ndërsa kursen energji në mënyrë që të qëndroni të aktivizuar më gjatë. Ka një hapësirë ​​të brendshme masive prej 32 GB.

Megjithatë, pjesa më e mirë është se ju mund ta merrni këtë pjesë të shkëlqyer të teknologjisë me vete kudo!

Atouch X11 ka një dizajn që ndërthur bukur stilin dhe inxhinierinë për t’ju dhënë një telefon që do t’ju qëndrojë pranë në të trashë dhe të hollë.

Shfrytëzojeni internetin dhe më shpejt!

Modemi i gjeneratës së tretë LTE/4G i ndërtuar në Tablet ju ofron lidhje të shkëlqyera interneti.

Shkarkimet, ngarkimet dhe transmetimi i mediave tuaja do të jenë dyfish të shpejta dhe po aq të qetë.

Më i miri dhe më i ndritshmi nga të gjithë Ky tablet ju jep shkëlqimin, si dhe detajet më të sakta.

Vjen me një dhuratë të ndryshme si kufje me valë, xham 3D, kabllo OTG, shirit dore, mbulesë të pasme, Powerbank, stilolaps me prekje etj.

 

SKU: 13768447 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close