Kamera Vëzhgimi, në Shitje

Kamera Vëzhgimi – Askush nuk dëshiron të grabitet apo të plaçkitet. Por ndonjëherë, ne ose njerëzit që njohim, bëhemi të pafat. Për të ndihmuar veten dhe të dashurit tanë, është më mirë të instalojmë kamera sigurie. Një kamer CCTV vepron si një parandalues ​​i krimit. Kamerat CCTV Hikvision janë lehtësisht të disponueshme në internet me çmime të arsyeshme.

Nëse dëshironi të blini një Kamera Vëzhgimi, aparat wireless ose një aparat fotografik WiFi, shfletoni të gjitha opsionet e disponueshme në PinokuAl përpara se të bëni një blerje. Kamera Vëzhgimi. Ju mund të monitoroni rrethinën tuaj ose të mbani gjurmët e ngjarjeve në ambiente të veçanta. Është gjithmonë një ide e mirë të mbani shënime dhe të jeni në gjendje të ndihmoni kur është e mundur.

Ju nuk mund të jeni gjithmonë aty për të mbrojtur të dashurit tuaj ose gjërat e vlefshme brenda shtëpisë tuaj, apo jo? Por, gjithmonë mund të mbani një kujdes nga afër se çfarë po ndodh brenda dhe rreth shtëpisë tuaj për të siguruar që nuk do të ketë ndonjë aktivitet të dyshimtë. Mos u shqetëso!

Ju nuk keni pse të fshiheni në një kaçube të veshur me një kostum ghillie për të monitoruar perimetrin e shtëpisë tuaj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të instaloni Kamera Vëzhgimi, kamera sigurie ose sisteme kamera CCTV (televizion me qark të mbyllur).

Por, mbani në mend se kamerat CCTV në shtëpi duhet të vendosen në mënyrë strategjike, në cepa të ndryshëm të shtëpisë tuaj, për të siguruar që ju të mbuloni sipërfaqen maksimale. Nëse po planifikoni të blini një sistem të kamerës CCTV për shtëpinë tuaj, atëherë këtu janë disa nga opsionet që mund të dëshironi të merrni në konsideratë:

Llojet e Kamera Vëzhgimi

Digimart YYP2P 1080p Wireless IP Camera

Vëzhgoni shtëpinë tuaj, fëmijët, apo edhe kafshët shtëpiake me këtë kamer me wireless nga PinokuAl. Duhen rreth 60 sekonda që kjo kamera CCTV me wireless të përfundojë procesin e konfigurimit të saj celular, pas së cilës ju mund të kontrolloni pamjet e saj në distancë përmes smartphone-it, tablet-it ose madje edhe laptopit tuaj.

MX VDP-17 1-channel Home Security Camera

Hajdutët dhe plaçkitësit mund të përdorin identitete të ndryshme për të mashtruar rojet e sigurisë në mënyrë që të hyjnë në shtëpinë tuaj. Edhe ju mund të bini pre e kësaj, prandaj është më mirë nëse keni diçka si sistemi MCT VDP-17 me një kanal në shtëpi me kamera.

Ky sistem i sigurisë në shtëpi është ideal për t’u përdorur si brenda ashtu edhe jashtë. Ju mund të shihni se kush është në pragun tuaj duke përdorur ekranin 10,9 centimetra të kësaj kamere vëzhgimi, dhe madje mund ta përdorni për t’u përfshirë në një bisedë me personin dhe më pas të zhbllokoni derën nëse dëshironi.

D3D D8801 1-channel Home Security Camera

Nëse jeni duke kërkuar për një kamer CCTV që është ideale për mbikëqyrje në ambiente të brendshme, atëherë Kamera e Sigurisë në Shtëpi me 1-Kanal D3D D8801 është një mundësi e mirë. Ajo që e bën vlerën e kësaj kamere është aftësia e saj për të zbuluar lëvizjen. Në rast se dikush hyn në shtëpinë tuaj, kjo kamera CCTV do t’ju lajmërojë përmes postës elektronike, kështu që ju të mund të veproni në përputhje me rrethanat.

Markat Kamera Vëzhgimi

Nëse jeni të bindur se keni nevojë për pajisje mbikëqyrjeje për shtëpinë tuaj, atëherë markat si CP Plus, Hik Vision, MX, VibeX, Godrej dhe 360 janë vendosur mirë në fushën e automatizimit të shtëpisë dhe robotikës, dhe ato kanë disa produkte të këndshme që janë në dispozicion me çmim të volitshëm.

Blini Kamera Sigurie Online

Një kamera sigurie mund të ketë një gamë të gjerë karakteristikash. Kjo është arsyeja pse është zgjuarsi të kontrolloni sa më shumë opsione të jetë e mundur. Faqet e blerjeve në internet ju ndihmojnë ta bëni këtë dhe shumë më tepër. Duke blerë në internet, ju mund të krahasoni çmime të ndryshme të kamerës së sigurisë në internet dhe t’i dërgoni ato në pragun tuaj.

Faqet e internetit më të besueshme të tregtisë elektronike madje ofrojnë ulje të mëdha dhe ato ju ofrojnë mundësinë të zgjidhni nga mënyrat e shumta të pagesës. Pra, pse të presësh më tej, kur mund të porosisësh një aparat fotografik CCTV sot në PinokuAl? Shkoni në internet te faqja jonë dhe merrni një kamerë vëzhgimi sipas zgjedhjes dhe qëllimeve tuaja.

Showing all 19 results

SHOPPING CART

close