-15%
, ,

Xiaomi Mijia 360° Video Camera Wifi Xiomi Mi Home Security Camera 1080p Cloud Platform Edition Perspective Infrared Night Vision

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,500 Lekë 6,490 Lekë

Xiaomi Smart Camera 

Ruaj cdo cep te shtepise me kualitet super te larte te pamjes.

1080P High Definition 360° Perspective Infrared Night Vision

H73b29a1ee48643b19d991b16eb4f2bef5

Permasat e produktit : 118 * 78 * 78mm

Pesha : 239g

Power Input : 5V–1A

Kendi i lenteve : 110°

Menyra e lidhjes : Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Memorja : Karte micro SD

Mundeson lidhje me:  Android4.4 ose iOS9.0 dhe me lart

H9392c5c6da9e422783c6c5f891cc3941QHdf180573d7e8483383f8332ff5e773e99

Pamje panoramike 360° 

Dy motore per levizjen. Pajisja mund te levizet lirisht, lart dhe poshte, 360° kend horizontal dhe 96° kend vertikal.

Motor silent, dizajn per te perballuaj goditje, lere pajisjen te levize lirisht dhe pa zhurme.

H3238e134bfa54451b4fa4891dce1d39a5H88277908c29c4d0c9d7f1a9409f397fegHa461ba2231c843b7a67387d7c22079f7ZHd71fab55311048edb14716f134c6d9d7dH31ac257172c54b31afc8bb243f1e3f21NHaf7b9480b3fa45ae939b45d3259b2015aH21b0f19df1534b2cb05e68d6c4f3544aSH57fbb0394f4e4ab69ce6743e0b469058q

 

H23b007dbf8384e7da68c156c995c802bAH41dbbda97eb04d2686ca911a4fbc40afUHb5ac50b30e804024ba9aa0458caef2b4jH17bb2e9715c64a7b9093bb7e67c4afb54

Lidhje audio ne 2 drejtime

Ju mund te percillni audio tek kamera dhe mund te degjoni nepermjet saj.

H591e3f5cb3ac4d57b9236ec1c4aa4ee5v

H200e07f1225744f0bcc29864693cfc952H6fb48aaa424a4899949af047cd35c304z

Kamera lidhet me disa pajisje dhe ju mundeson te shikoni pamjen e regjistruar me shpejtesi x16.

Mundeson lidhje me celular ose tabet. Kontrolloni sendet tuaja dhe personat qe doni kudo qe te jeni.

H4fe3efe0aae14bb6b1d80813789ec10dlHd50de71ceed9494e9bf9610ae13f299dUHb03c0c45a5ed4461ab2359973d95829cBHdcd2be64cd6e47bdb6ab6f17e0b69072k

Permban vida dhe vegla te tjera ne paketim, me te cilat ju mund ta vendosni ne cdo vend qe doni.

Kamera nuk vendoset vetem ne tavoline ose prane shtratit, por edhe lart ne tavan.H924634163fb34d90b3445ab3f3f18501PH5e713d24013347ae858896984a22e1b9AH3c5f01c3249b4d4b85110c2e52b7127bJHc8ce7667c4c7440386de8de6461db398YH7839ae628f144ce58e922b6417f8cfe1MH25b4e371da06481e93b1a32f47b866c9sHf57c0fb5d06249a19125b6e2d5240b19yH901a68f2e89446f09c4683d0bfb5199dRHe393418cb9a84dd4b8d34ecc11b78b20OH9a649c20c3f443328ecc8a658f2d876dCHded46c41b37c4150ac39561f41ad6a91S

 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xiaomi Mijia 360° Video Camera Wifi Xiomi Mi Home Security Camera 1080p Cloud Platform Edition Perspective Infrared Night Vision”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close