,

1080P WiFi PTZ IP Camera FHD Face Detection Auto Tracking 4X Zoom Wireless Two-Way Audio Baby Monitor CCTV Security Webcam : Camera; Photo

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,969 Lekë

2.0 Megapiksel, 1080P FHD. Mbështetni kartën SD max 128G SD për regjistrim video, fotografi dhe luajtje inteligjente në distancë.
Gjurmimi automatik:Suporton gjurmimin automatik të zbulimit të fytyrës në modalitetin FHD në 10ft, kamera do të ndjek automatikisht ndërhyrësit dhe do të dërgojë alarm paralajmërues.
Zbulimi i Lëvizjes dërgoni njoftime paralajmërimi paralajmërimi, Snapshot dhe regjistroni në kartën SD. Mbishkruaj automatikisht skedarin e regjistrimit kur karta SD është e plotë.
Audio me dy drejtime: mikrofoni dhe altoparlanti i integruar në kamera, mund të flisni me të tjerët. Dukshmëria e natës deri në 30 ft. (10 metra)
Shkarko aplikacionin YSee falas për iOS iPhone dhe smartphone / tabletë Android. Akses në distancë për të parë në smartphone përmes WiFi ose sinjalit 4G.

Pershkrim
Gjurmimi automatik: Ai suporton zbulimin automatik të gjurmimit të fytyrës në modalitetin Full-HD, kamera do të ndjekë ndërhyrës automatikisht dhe do të dërgojë alarm paralajmërues ose të marrë regjistrimin.
Audio me dy drejtime: me mikrofonin dhe altoparlantin e integruar, mund të flisni me të tjerët, të mbështesni anulimin e ekos dhe rregullimin e zërit.
Cilësim inteligjent WiFi me një çelës, Plug & Play, nuk ka nevojë për kabllo rrjeti, pajisje lidhëse të shpejtë me 3 hapa, më e sigurt dhe më e shpejtë.

Video Sensor: 2.0 Megapixels 1/4” progressive CMOS sensor. Video compression: H.264.
Rezolucion: 1080P-(1920×1080) Full-HD
Sensor levizje:Pajisja ju njofton kur kap levizje dhe e ruan ate ne karten memorje

Suporton karte memorje deri ne 128G, rishikim te videos dhe shkarkim ne celular.
Funksionim naten: Kamera ka 6 drita Infrared IR LED per te dalluar deri ne 10 metra distance.

 

SKU: B07XZF8KTF Categories: ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Analiesa (verified owner)

  Super

  Analiesa

 2. Marija (verified owner)

  Good quality

  Marija

SHOPPING CART

close