,

Prozhektor Led Me Karikim 15 wat

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,180 Lekë

Prozhektor Led Me Karikim 15 wat

Perdoret per vende dhe qellime te ndryshme.

Ka fishe karikimi per ta karikuar nga makina dhe mbrapa ka nje dalje USB, e cila mund te perdoret per te karikuar telefonin tuaj ne raste emergjente.

Me nje bateri litium te integruar 4400 mAh, ky prozhektor mund te karikohet plotesisht pas rreth 4 oresh, ndersa koha e shkarkimit te tij mund te zgjase me shume se 180 minuta.

Per ambiente te jashtme, i papershkueshem nga uji, me mbrojtje IP65.

SKU: 92186759 Categories: , Tags: , ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Evlambia (verified owner)

  Good service

  Evlambia

 2. An (verified owner)

  Very fast delivery

  An

SHOPPING CART

close