, ,

Kornize Fotosh Familjare

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,820 Lekë

Kornize Fotosh Familjare

PERSHKRIMI

Kornize Fotografish

Mund te vendosni deri ne 11 fotografi te njerezve tuaj me te dashur.

Korniza ka formen e zemres dhe brenda saj mund te vendosni fotografite.

SKU: 78111723 Categories: , , Tags: , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Roza (verified owner)

  The product is firmly packed

  Roza

 2. Mila (verified owner)

  The product is firmly packed

  Mila

SHOPPING CART

close