,

Kornize per foto Familjare + Ore

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,520 Lekë

Kornize per foto Familjare + Ore

PERSHKRIMI

Ore dhe kornize fotografish

Perveç ores keni dhe kornizat per te vendosur fotografi.

Mund te vendosen deri ne 8 fotografi.

Eshte e perbere prej plastike.

SKU: 24143467 Categories: , Tags: , , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Adelie (verified owner)

  Good quality

  Adelie

 2. Bianka (verified owner)

  Good service

  Bianka

SHOPPING CART

close