,

Kornize per kujtime Familjare

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,610 Lekë

Kornize per kujtime Familjare

PERSHKRIME

Kornize Fotografish me Kullen Eiffel

Mund te vendosni deri ne 6 Fotografi.

Nje dhurate shume e bukur per te gjithe ata qe jane adhurues te Parisit dhe te Kulles Eiffel.

SKU: 46478917 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Armani (verified owner)

  Super

  Armani

 2. Addison (verified owner)

  The product is firmly packed

  Addison

SHOPPING CART

close