Smartphone, në Shitje

Po planifikoni të azhurnoni smartphone-in tuaj ose të dhuroni një smartphone për të dashurit tuaj? PinokuAl është vendi i duhur për të zgjedhur një gamë të gjerë të telefonave inteligjentë nga markat kryesore. Zgjidhni midis telefonave Samsung Mobile, Apple iPhone, ONEPLUS Mobile, Oppo Mobile, Vivo Mobile etj. Bëni zgjedhjen tuaj nga sistemi operativ Android, iOS, Windows ose Tizen. Ne kemi gjithçka që ju po kërkoni; telefona me një procesor quad-core, procesor octa-core, 4G-LTE dhe 4G-VoLTE. Zbuloni telefona inteligjentë me SIM të vetme / të dyfishtë, kamera të përparuar të dyfishtë, kamera selfie, telefona të rezistent ndaj ujit, telefona rezistent ndaj pluhurit dhe telefona me sensorë të shtypjes së gishtave, telefona me teknologji të zbulimit të fytyrës, telefona me memorie të zgjerueshme, telefona me jetë të gjatë baterie, telefona me aplikacione të ngarkuara paraprakisht, dhe shumë më tepër.
Ndërkohë që po përdorni telefonin, shikoni për gjërat e domosdoshme që mbrojnë telefonin tuaj si: një mbrojtës ekrani, kasa, mbajtëse, etj. Nëse dëgjoni muzikë gjatë ecjes ose gjatë vrapit, zgjidhni një nga kufjet pa tel (kufje me bluetooth). Keni nevojë për një aksesorë shtesë për telefonin tuaj? Merrni një nga zgjedhjet tuaja nga markat e besuara. Shikoni për shkopinj selfie, karikues, fisha, karta kujtese (memorie) dhe shumë pajisje të tjera për telefonin tuaj.

Llojet

Samsung J6 i zi – Seria Samsung Galaxy J është një nga ofertat më të kërkuara nga gjigandi i prodhimit nga Koreja së Jugut, Samsung. Shtesa e fundit në serinë e tyre J është Samsung Galaxy J6 i cili do të jetë i disponueshëm në dy opsione me ngjyra, të zezë dhe të artë. Samsung J6 më i fundit ka një dizajn të ekranit pa korniza i cili u prezantua me telefonët kryesorë të Samsung, por tani ai është i disponueshëm edhe me smartphone të mesëm. Bleni në internet ekskluzivisht në PinokuAl.

Samsung A6 – Me një kamer të përparuar dhe kamer të pasme, një dizajn elegant dhe fin i shoqëruar me nënshkrimin e Samsung Infinity Display, Samsung Galaxy A6 është gati të çojë përvojën tuaj në smartphone disa nivele më lartë! Mesatarja e Samsung Galaxy A6 do të jetë në dispozicion në 4 ngjyra të këndshme: rose, e zezë, ari dhe blu. Samsung A6 do të ketë ofertat më të mira në PinokuAll dhe sigurisht që do të shijoni ulje shtesë në blerjen tuaj!

Samsung A6+ – Bëhuni gati për të shijuar përvojën përfundimtare dhe të pandërprerë të shikimit me Ekranin ekskluziv të Samsung Infinity Display i cili është pa korniza në anët dhe i kompletuar me ekrane super AMOLED. Samsung A6 + plus i ri është i disponueshëm në opsionet e artë, të zezë, rose dhe blu. Bleni në internet në PinokuAl dhe të jeni të sigurt se do të habiteni me ofertat tona ekskluzive të smartphone-ve dhe ofertat tona besnike.

Vivo V9 – Smartfoni i fundit i një prej prodhuesve kryesorë kinezë të smartphone-ve Vivo ka ardhur me një telefon të përballueshëm Vivo V9 i cili përfaqëson të gjitha tiparet mahnitëse që janë të domosdoshme për përdoruesët e smartphone-ve. Telefoni inteligjent i dizajnuar në mënyrë tërheqëse është i disponueshëm në ngjyra të ftohta si e zeza perla, ari i shampanjës dhe e fundit në listën e ngjyrave është bluja e safirit. Shfrytëzoni maksimalisht blerjet tuaja në internet me ofertat tona të çmendura.

Vivo V9 Youth – Hardware-i me performancë të lartë i shoqëruar me çmime të përballueshme e ka bërë Vivo V9 Youth një nga telefonat inteligjentë më të shitur në Shqipëri. Në dispozicion vjen m dy ngjyra të shkëlqyera – ari dhe e zeza, ky smartphone estetikisht tërheqës mundësohet nga PinokuAl, procesor Octa-core.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Cila duhet të jetë cilësia e ndërtimit?

Zgjedhja juaj e një smartphone-i do të varet gjithashtu nga materiali i telefonit. Qëndrueshmëria e smartphone-it tuaj varet kryesisht nga cilësia e ndërtimit të tij. Ekzistojnë telefona inteligjentë të përbërë nga panele metalike, plastike dhe të veshura me xham. Ata me trup metalik duken dhe ndihen mirë dhe ofrojnë shpërndarje më të mirë të nxehtësisë. Telefonat inteligjentë me trup plastik nuk kanë çështje pritjeje dhe kryesisht kushtojnë shumë pak. Bazuar në zgjedhjet tuaja të preferuara, merrni telefonin më të përshtatshëm për veten tuaj.

Cilat janë Smartfonët më të mirë për lojra?

Kur jeni duke kërkuar për një telefon lojrash, gjërat që duhet të mbani në mendje përfshijnë rezolucionin duhet të jetë më i madh se 1080 p, mos shkoni për telefona me madhësi ekrani më të ulët se 5.5 inç, përdorni pajisje me tip ekrani ose AMOLED ose IPS LCD , shikoni kontrollet e shpejtësisë së kornizës, procesorët Snapdragon 835, emërtimin maksimal të RAM (mundësisht 8 GB) dhe të tjerët duhet të merren parasysh plotësisht. Për përvojën më të mirë të lojërave, telefona të tillë si iPhone 8 Plus, Galaxy Note 8, Apple iPhone X përbëjnë mundësi të shkëlqyera të telefonit të lojërave.

Cili është hapësira dhe memorja më e mirë?

Magazinimi do të varet kryesisht nga përdorimi dhe kërkesat tuaja. Do t’ju duhet hapësirë për të ruajtur aplikacionet, fotot dhe muzikën tuaj. Ruajtja e brendshme është një nga faktorët kryesorë që kërkohet për të marrë vendimin e duhur për blerjen. Zgjidhni 32 GB dhe 64 GB që është standardi më i fundit për telefonat kryesorë.

Showing all 33 results

SHOPPING CART

close