Kukulla, në Shitje

Shumica e prindërve dëshirojnë t’ju dhurojnë kukulla më të mira të vegjëlve të tyre. Një vend i tillë ku prindërit mund të gjejnë kukullat më të mira për foshnjat në internet është Pinoku. al. Dyqani ka disa nga produktet më të mira nga markat e njohura si Barbie, Chhota Bheem, Funskool, Simba, Stop, Bratz dhe Wild Republic.

Kukulla ndihmon foshnjat t’ju shkaktojnë buzëqeshje të adhurueshme në fytyrën e tyre. Prindërit mund të zgjedhin kukulla të ndryshme foshnjash nga markat me reputacion si Funskool ose Republika e Egër. Nga dyshekët prej lodre deri te palestrat prej lodre, këto disa nga lodrat që fëmija juaj do të dëshironte të kalonte kohën duke luajtur dhe të kënaqej si kurrë më parë.

Nëse jeni duke zgjidhur kukulla për foshnjat që janë në moshën 0 – 6 muaj, është e rëndësishme të zgjidhni lodra që ndihmojnë në stimulimin e ndjenjës, të dëgjimit dhe prekjes. Pra, lodrat me zë janë ideale për foshnjat pasi reagojnë ndaj tingujve të lëshuar nga kukulla. Dikush mund të zgjedhë gjithashtu lodra shumëngjyrëshe dhe pjesërisht lëvizëse me drita dhe tinguj pasi ato ndihmojnë për t’i argëtuar, por gjithmonë duhet të bëni zgjedhjen mbështetur në bazë të moshë së fëmijës.

Set Shtëpie Kukullash Barbie

Ekzistojnë disa lloje të seteve të kukullave Barbie që mund t’i gjeni në PinokuAl. Seti i Kukullave Barbie është një set i tillë mjaft i njohur. Ne të gjithë e dimë që Barbie Roberts jeton në shtëpinë e saj të ëndrrave në Malibu, dhe këto sete shtëpish kukullash janë dizajnuar si artikuj koleksionistë. Ju mund të mblidhni grupe të ndryshme dhomash për të kompletuar shtëpinë e ëndrrave të Barbie-ve për të voglin tuaj. Ju mund të zgjidhni setin e kuzhinës për shtëpinë e ëndrrave Barbie, i cili vjen me një dizajn të plotë kuzhine dhe enët përkatëse. Seti për veshjet Barbie vjen me disa fustane dhe aksesorë. Seti i Banjës Barbie vjen me një lavaman, disa peshqirë, vaskë, etj.

Seti i Udhëtimeve i Kukulla Barbie

Kjo lodër Barbie është goxha interesante. Ajo përshkruan Barbie-n si një turiste, që do të thotë se ky set vjen me aksesorët e udhëtimit të Barbie-t, si një valixhe, jastëk qafë, dhe madje edhe kafshën e saj shtëpiake. Kjo lodër është një lodër e shkëlqyer për role, ju mund ta përdorni për ta mësuar vajzën tuaj të paketojë valixhen e saj. Ju gjithashtu mund të inkurajoni vajzën tuaj të planifikojë itinerarin e saj Barbie për një destinacion udhëtimi në mënyrë që ajo të mësojë të bëjë plane të lehta para dhe gjatë udhëtimit.

Seti i Kafshëve Shtëpiake Kukulla Barbie

Ky set Barbie përsëri është një set i shkëlqyer për të mësuar dhe luajtur role për fëmijën tuaj. Ky set vjen me një lepur dhe një qenush. Përmban gjithashtu tas me ushqim, si dhe një kafaz të madh për të akomoduar kafshët shtëpiake të Barbie-t. Kjo lodër Barbie mund të përdoret për të mësuar fëmijën tuaj në lidhje me kujdesin për kafshët shtëpiake, dietën e saktë të kafshëve të ndryshme, etj. Është gjithashtu një lodër zbavitëse për role, e cila inkurajon fëmijën tuaj të përdorë imagjinatën e tij / saj për të krijuar histori të ndryshme për ditën e Barbie me kafshët e saj shtëpiake.

Kukulla Barbie Online

Barbie fillimisht u prezantua si shoqja më e mirë e një vajze të re, por ajo është bërë një përjashtim më shumë sesa një rregull. Rekordi i Librit Guinness për koleksionin më të madh për Barbie i përket një burri, dhe sot, me ndryshimin e skenës sociale, Barbie është edhe më shumë një ikonë për djemtë dhe vajzat e reja. Lodrat me temë Barbie, setet Barbie etj. mund të përdoren si mjete mësimore për t’i mësuar fëmijës tuaj aftësi jetësore dhe për t’i bërë ata të rritur, më të pavarur dhe më të vendosur.

Showing 1–48 of 310 results

SHOPPING CART

close