Lodra Per Femije Kukull Raquelle

Krahasoni

4,900 Lekë

Lodra Per Femije Kukull Raquelle-P-B

PERSHKRIMI:

Kukull Raquelle mund te regjistroje zerin dhe tingujt, dhe pastaj te luaje me zerin tuaj.

Pervec kesaj, ajo gjithashtu thote fraza tipike te serise, vajzat do te befasohen.

SKU: 26367484 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close