Lodra Per Femije Kukulla te vogla

Krahasoni

4,200 Lekë

Lodra Per Femije Kukulla te vogla-P-B

PERSHKRIMI:

Kukulla te vogla Frozen me kete grup kukullash te vogla ju mund te rikrijoni te gjitha skenat me te spikatura te filmit te animuar te Disney Frozen.

Jo vetem qe ju mund te krijoni aventura fantastike te reja me personazhet e Elsa, Anna, Olaf Kristoff, Sven dhe pse jo edhe me perbindeshin e frikshem te akullit.

SKU: 14485549 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close