Lodra Per Femije Kukull Barbie Video

Krahasoni

5,600 Lekë

Lodra Per Femije Kukull Barbie Video-P-B

PERSHKRIMI:

Kukull Barbie Video Game testoni kujtesen tuaj me kete loje cool Barbie Video Loje Hero Match .

Loje Kukull Princess frymezuar nga bota anime ne Barbie Game Video Hero.

Loje interaktive brenda elementeve te saj te modes anime.

Filloni me shtytjen e nje butoni ne rripin e saj.

Shtoni ne argetimin e tregimit me nje diademe te verdhe dhe bluze te kalter qe mund te kalohet per te aksesuar floket e saj te gjate te me ngjyre roze dhe te purpurte.

Lojtare te rinj do te duan kete kukull qe kombinon veprimtarine interaktive te lojrave me rolling patinazhi.

Mblidhni te gjitha Barbie Video Game Hero per nje cast te plote te karaktereve te lojerave te lojrave (secili shitet vecmas, ne varesi te disponueshmerise).

SKU: 87125697 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close