fbpx

Lodra Per Femije Kukull Sbrodolina

3,000 Lekë

Lodra Per Femije Kukull Sbrodolina-P-B

PERSHKRIMI:

Kukulla Sbrodolina bëhet një princeshë e bukur.

Në 2 variante me ngjyra dhe është përfshirë në paketë është gjithashtu një Tiara e çmuar për kukulla.

 

SKU: 58759283 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close