Lodra Per Femije Morbillino Morbillo

Krahasoni

4,200 Lekë

Lodra Per Femije Morbillino Morbillo-P-B

PERSHKRIMI:

Kukull Cicciobello Morbillino Morbillo eshte nje kukull qe ka pika te kuqe.

Ndihmoni ate si nje nene e mire per te hequr qafe keto pika te bezdissheme duke ferkuar peshqirin dhe duke perdorur kremin e bute.

Sikur me magji, pikat do te zhduken dhe pastaj do te rishfaqen ne nje loje zbavitese dhe te pafundme.

Pikat e kuqe te shkaktuara nga fruthi zhduken nese fshihen me peshqir ose krem te perfshira ne paketim.

Pikat rishfaqen pas disa sekondash dhe mund te trajtohen per te pretenduar me nje grup grumbullash te shkeputura dhe sulme.

Paketa permban: Cicciobello 30 cm, 1 peshqir, 1 mini cante.

 

SHOPPING CART

close