Lodra Per Femije Barbie dhe Delfini Magjik

Krahasoni

4,900 Lekë

Lodra Per Femije Barbie dhe Delfini Magjik-P-B

PERSHKRIMI:

Barbi Delfini Magjik dhe miqte e saj te bukur.

Gati per te zhytur ne nje oqean te bukur, kukull Barbi mban pantallona te shkurtra me ngjyra te ndezura.

Ka edhe me shume argetim me uje ne loje me qenin e saj ne hedhsen e ujit ne nje serf (eshte aq e bukur me nje hark roze).

Perfshin modelet Barbie te veshur me modele (perfshire xhaketen e ndryshimit te ngjyres) dhe aksesoreve, nje delfin me bisht te aktivizimit te zerit, nje loder me shiringe me uje, pedale per notin dhe maske.

SKU: 76463815 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close