,

MAIKOU X35 Boks dhe Ore Mini Smart Wireless Bluetooth

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,390 Lekë

Clear

MAIKOU X35 Boks dhe Ore Mini Smart Wireless Bluetooth

Funksionet:
Luaj muzike, radio FM, zgjedhje kengesh, rregullim i ores, alarm, Bluetooth
Suporton karte memorje
Mund te lidhet me MP3, MP4, MP5, celulare, kompjuter etj

Specifika:

Emri i produktit: MAIKOU X35 Mini Smart Wireless Bluetooth Speaker
Versioni i Bluetooth:4.2
Fuqia dalese:5W
Koha e punes: 3 ore
Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10m
Tensioni i punes: 3.7V
Kapaciteti i baterise: 500mAh

SKU: 45995467 Categories: , Tags: , , , , ,
Ngjyra

Blu, E Bardhe, E Kuqe, E Zeze, Floriri, Silver

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Erinda (verified owner)

  The product is firmly packed

  Erinda

 2. Aliana (verified owner)

  Super

  Aliana

SHOPPING CART

close