fbpx

Ore Smart M5

1,690 Lekë

Ore Smart M5-auris

PERSHKRIMI:

Përshkrimet:
1. Veshje e rehatshme: Me një stil elegant dhe elegant, dizajn të hollë dhe ultra të lehtë, byzylyku ​​sportiv siguron veshje të rehatshme.

Ekrani i madh 0.96-inç LCD ju lejon të lexoni kohën dhe të dhënat qartë edhe në shkëlqimin e dritës.

Shikoni të dhënat tuaja shëndetësore në ekran dhe personalizoni fytyrën tuaj të orës sipas preferencave tuaja.
2. Gjurmuesi shumëfunksional i Fitnesit: Ky është një gjurmues i fuqishëm i fitnesit.

Mund të gjurmojë aktivitetet tuaja dhe të arrijë gjurmimin e vendndodhjes në kohë reale gjatë gjithë ditës. Lidhni pajisjen me telefonin tuaj celular APP mund të shfaqë statistikat e funksionimit të konfigurimit të shpejtësisë minuta/km, kaloritë dhe konsumin e distancës dhe të regjistrojë hartën tuaj të rrugës së stërvitjes.
3. Ndjekja e Shëndetit: Gjurmuesi i aktivitetit të fitnesit mund të përdoret për të ndjekur shëndetin tuaj të përditshëm, për të regjistruar me saktësi aktivitetet gjatë gjithë ditës, të tilla si hapat, distanca, kaloritë e djegura, minutat e aktivitetit dhe gjendja e gjumit, për t’ju ​​ndihmuar të përshtateni me një jetë më të shëndetshme.

Mund të funksionojë në mënyrë të pavarur edhe nëse aplikacioni është i shkëputur.
4. IP67 Smart Smartproof Waterproof Reminder: Ora inteligjente është bërë nga materiali IP67 i papërshkueshëm nga uji, i cili është më i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri.

Por ju lutemi shmangni përdorimin e tij në ujë të nxehtë.

Ju lutemi vishni atë lirisht për sporte dhe palestër të brendshme ose të jashtme.

Për entuziastët e sportit, ky është një shoqërues i mirë.

Nëse telefoni celular merr një telefonatë ose një mesazh me tekst, ai do të dridhet për t’ju kujtuar thirrjen dhe do të shfaqet një njoftim me mesazh me tekst, kështu që nuk do të humbisni kurrë një mesazh të rëndësishëm.
5. Përputhshmëri më e gjerë: Ora inteligjente mbështet kujtesa të ulura, orë alarmi, ilaçe, ujë të pijshëm, përkujtues takimesh, kronometra, etj.

Një pagesë e plotë për 3-5 ditë të kohës së punës.

Mbështetni shumicën e telefonave inteligjentë për të përdorur Bluetooth 4.0 BLE ose më lart, për Android 4.4 ose më lart.

Specifikimet:
1. Madhësia e ekranit: 0.96 inç ekran.
2. Sporte: vrapim, ngjitje, çiklizëm, not, duke luajtur futboll.
3. Kapaciteti i baterisë: bateri 90mAh.
4. Koha e pritjes: rreth 3 ~ 5 ditë.
5. Jeta e papërshkueshme nga uji: Ju mund të lani duart dhe shiun, por nuk mund të bëni dush.
6. Njoftimet e sinkronizimit: Sinkronizoni njoftimet në aplikacionin për Facebook, për Twitter, për WeChat, për WhatsApp, për LinkedIn, etj.
7. Pedometër: monitoroni hapat, distancën, konsumin e kalorive.
8. Monitori i gjumit: ndihmoni në monitorimin e cilësisë së gjumit tuaj.
9. Kujtim: kujtesë për pushimin, marrjen e kujtesës së ilaçeve, pije kujtesë për ujë, kujtesë takimi.

 

SKU: 29512193 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close