,

Mbajtese Letre Per Tavoline

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

650 Lekë

Mbajtese Letre Per Tavoline

PERSHKRIMI

Mbajtese Letre dhe aksesore te ndryshem per tavoline. Material plastike.

Mund te perdoret per ne ambjente te ndryshme, si zyra, makine, dhomen e ndenjes, ngrenies, kuzhine etj.

Ideale per te shtuar sofistikimin e ruajtjes se letrave tuaja duke shmangur rremujen neper shtepi.

Vendi ku vendoset letrat eshte i gjere dhe ne qender te kutise per me shume lehtesi.

Mbajtese Letre 1 Mbajtese Letre 2

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbajtese Letre Per Tavoline”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close