fbpx

Lavatrice super sgrassante 5kg

(2 customer reviews)

2,940 Lekë

Lavatrice super sgrassante 5kg

Detergjent i lëngshëm antibakterial për larjen me duar dhe lavatriçe të rrobave të bardha dhe ngjyrë. Formula e saj e pasuruar me enzima heq njollat më të vështira duke respektuar pëlhura dhe ngjyrat. Efektive edhe në temperatura të ulëta. Ajo mbetet e butë në të prekur.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Julian (verified owner)

    The product is firmly packed

    Julian

  2. Krisanthi (verified owner)

    Good service

    Krisanthi

SHOPPING CART

close