fbpx

Bllokues parkingu 60x40cm

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Bllokues parkingu 60x40cm

PERSHKRIMI:

Bllokues parkingu 60x40cm. Shume I pershtatshem dhe praktik ne perdorim. I perbere nga çelik I lyer me boje me pjekje per ti rezistuar agjenteve atmosferik dhe ndryshkut. Kapja e tij ne toke behet me ane te bulonave dhe eshte I palosshem (Ulet-ngrihet).

  • Përmasa : 60x40mm
SKU: 78515429 Category: Tag:

SHOPPING CART

close