fbpx

Kompresor ajri 12V, 8 BAR 66285

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,800 Lekë

Kompresor ajri 12V, 8 BAR 66285

PERSHKRIMI:

Kompresor i vogël i përshtatshëm për udhëtime. Me lidhje 12V tek ndezësi i cigares dhe mbyllje automatike të fryrjes me arritjen e presionit të paravendosur. Ka Kabëll të gjatë, ekran dixhital si dhe ndriçues LED për ndricim gjatë punës në kushte të vështira. Përparësitë: mbyllje automatike, ekran dixhital, ndriçues LED, mbajtjes kabulli si dhe 3-copë aksesorë për pajisjen.

  • Tensioni : 12 V
  • Presioni : 8 bar
SKU: 22299492 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close