fbpx

Kriketë dhe aksesorë 17 copë, FORCE, krom- vanadium, 1/2″

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,300 Lekë

Kriketë dhe aksesorë 17 copë, FORCE, krom- vanadium, 1/2″

PERSHKRIMI:

Koka kriketi 1/2”, Set 17cope -Materiali: Krom-Vanadium-13cp Koke kriketi 8,10,11,12,13,14,15,1617,19,21,23,26mm-1cp dorezë kriketi -1cp Krah kriketi 300mm -1cp koke kriketi -1cp Zgjatues 125mm -Me certifikate ISO 9001:2008

  • Certifikata : ISO 9001:2008
  • Materiali : Krom-Vanadium
  • Përmasat : 1/2″
SKU: 87462868 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close