fbpx
,

Pompë lavazhi, 2600W, 570L/h, 185Bar 66119

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

98,000 Lekë

Pompë lavazhi, 2600W, 570L/h, 185Bar 66119

PERSHKRIMI:

Pompa lavazhit GHP 5-75 është një larës shumë i fuqishëm me 2600 vat fuqi, presion maksimal 185 Bar dhe presion operativ 570 l/h. Ajo realizon larjen me performancën më të mirë falë pompës metalike shumë cilësore. Ka një strukturë të fortë dhe formë interesante. Gjithashtu, kjo pompë ka disa grepa mbajtës të dobishëm për zorrën e ujit, aksesorëve dhe kabllit kryesor si dhe një depozitë të integruar për detergjentin.

 • Marka : Bosch
 • Fuqia : 2600 W
 • Tensioni : 220/240 V
 • Presioni : 185 Bar
 • Kapaciteti : 570L/h
 • Gjatesia e kabllit : 5 m
 • Gjatesia e tubit : 10 m
 • Pesha : 26.8 kg
SKU: 81187438 Categories: , Tags: , ,

SHOPPING CART

close