fbpx

Zinxhire bore, “oto TOP”, TUV 80, 9 mm 54073

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Zinxhire bore, “oto TOP”, TUV 80, 9 mm 54073

PERSHKRIMI:

Lidhjet diagonale të zinxhirëve sigurojnë kapje të fortë në tokë dhe jetëgjatësi. Kavoja për kapjen dhe shtrëngimin e zinxhirit siguron instalim të lehtë pa pasur nevojë te lëvizni mjetin dhe pa u shqetësuar për lirimin e zinxhirëve. I përshtatshëm për sistemet ABS të frenimit. Funksional per permasat bashkangjitur te gomave:205/70 R13 – 185 R14 – 185/80 R14 – 195/70 R14 – 205/65 R14 – 225/55 R14-175 R15 – 175/80 R15 – 185/70 R15 – 195/65 R15 – 205/60 R15 – 225/50 R15-195/55 R16 – 195/60 R16 – 205/50 R16 – 215/45 R16-195/45 R17 – 205/45 R17 – 215/40 R17 – 205/40 R18-220/50 R365 – 220/55 R365 – 190/65 R390 – 200/60 R390 – 210/55 R390.

  • Materiali : Metalik
  • Paketimi : Cift
SKU: 16276731 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close