Solucion parakolpi, Arexons, treatment, 600 ml-5413/31018 53139

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

600 Lekë

Solucion parakolpi, Arexons, treatment, 600 ml-5413/31018 53139

PERSHKRIMI:

Arexons për të pastruar dhe lëmuar parakolpin e automjeteve. Rinovon dhe ruan një pamje për një kohë të gjatë. I përshtatshëm për parakolpet, prapakolpet, panelet anësore, pasqyrat dhe në përgjithësi sipërfaqet e jashtme plastike të makinave dhe motoçikletave. Kjo lë një shtresë të shndritshme e cila mbron sipërfaqet nga zbardhimi apo dhe njollat e krijuara për shkak të motit.

  • Paketimi : 600 ml
Solucion parakolpi

SHOPPING CART

close