,

Pompë lavazhi, 2400W, 520L/h, 160Bar 66118

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

81,000 Lekë

Pompë lavazhi, 2400W, 520L/h, 160Bar 66118

PERSHKRIMI:

Pompa lavazhit GHP 5-65 është një larës shumë i fuqishëm me 2400 vat fuqi, presion maksimal 160 Bar dhe presion operativ 570 l/h. Ajo realizon larjen me performancën më të mirë falë pompës metalike shumë cilësore. Ka një strukturë të fortë dhe formë interesante. Gjithashtu, kjo pompë ka disa grepa mbajtës të dobishëm për zorrën e ujit, aksesorëve dhe kabllit kryesor si dhe një depozitë të integruar për detergjentin.

 • Marka : Bosch
 • Fuqia : 2400 W
 • Tensioni : 220/240 V
 • Presioni : 160 Bar
 • Kapaciteti : 520L/h
 • Gjatesia e kabllit : 5 m
 • Gjatesia e tubit : 8 m
 • Pesha : 20 kg
Pompe lavazhi 2400W 520Lh 160Bar 66118

 

SHOPPING CART

close