fbpx
,

Bombul shkume lavazhi, 25 L, 6 bar, inoksi 53604

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

27,900 Lekë

Bombul shkume lavazhi, 25 L, 6 bar, inoksi 53604

PERSHKRIMI:

Bombula e shkumës duke përfituar nga një lidhje e përhershme e ajrit të kompresuar, ajo jep një shkumë të butë dhe vëllimore që zgjat për një kohë të gjatë në sipërfaqe (në formë të sheshtë ose të parregullt), duke lejuar një veprim të thellë dhe të zgjatur të agjentit kimik të përdorur. Bombula është e pajisur me steke dhe tub zgjatues fleksibël si dhe tregues presioni. Valvul shfyrese dhe rakorde për t’u lidhur lehtë me sistemin e ajrit.

  • Kapaciteti i depozitës : 25 L
  • Presioni : 6 bar
  • Materiali : Inoks
SKU: 62345879 Categories: , Tags: , ,

SHOPPING CART

close