fbpx

Jastek per nenat ne pritje te femijes dhe pas lindjes

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,000 Lekë

Jastek per nenat ne pritje te femijes dhe pas lindjes

Ngjyra – Sipas deshires
Materiali 100% pambuk
Mbushje antialergjike
2 veshje me zinxhir dhe lahet ne lavatrice lehtesisht
Permasa 130 x 70 cm
Cmimi 3000 leke

SKU: 47796753 Category: Tag:

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Adelaie (verified owner)

  Good quality

  Adelaie

 2. Noele (verified owner)

  Good service

  Noele

SHOPPING CART

close