Yll Dekorativ I Bardhe Me Topa Te Kuq Per Majen E Pemes 18 Cm

Krahasoni

390 Lekë

Yll Dekorativ I Bardhe Me Topa Te Kuq Per Majen E Pemes 18 Cm-1169220 J

PERSHKRIMI:

Pema e Krishtlindjeve yll i bardhë, ylbertë me topa të kuq dhe shkëlqim.

Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: E bardhë

Materiali i produktit: Metalike

SHOPPING CART

close