Yll Silver Dekorative Per Majen E Pemes 22 Cm

Krahasoni

586 Lekë

Yll Silver Dekorative Per Majen E Pemes 22 Cm-6510040 J

PERSHKRIMI:

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjeve me ngjyrë silver me dizajn shkëlqimi dhe linja të stampuara.

Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyrë: E kuqe

Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close