Topa Dekorative Te Bardhe Me Flok Bore Silver 8 Cm 6 Cope

Krahasoni

782 Lekë

Topa Dekorative Te Bardhe Me Flok Bore Silver 8 Cm 6 Cope-1155553 J

PERSHKRIMI:

Set me topa të pemës së Krishtlindjes, të bardha, me thekon argjendi, në një paketë.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: E Bardhë, Silver

Materiali i produktit: Plastike

Cope: 6 copë

SHOPPING CART

close