-14%
,

jastek shumefunksional ne forme U-je per nenat shtatzana 130 x 80 cm

Krahasoni

2,500 Lekë 2,900 Lekë

jastek shumefunksional ne forme U-je per nenat shtatzana 130 x 80 cm

Pershkrimi:

🔅Me mbushje te plote pambuku i paster dhe i bute.
🔅Dizanjo ergonomik i krijuar per  konturet e trupit duke i ofruar mbeshtetje te plote
🔅I krijuar per grate shtatzane per ti ofruar nje gjume te rehatshem
🔅Ky jastek ka funksione kyce ne trupin tuaj duke mbeshtetur qafen ,barkun,shpinen,kembet dhe krahet.
🔅Perdoret gjithashtu pas lindjes per ushqyerjen e foshnjes

Ngjyrat bojeqielli,roze,bezhe,gri,jeshile

SKU: 69363237 Categories: , Tags: ,

SHOPPING CART

close