, ,

Spray Natyral qe sulmon Mushkonjat Natyral Protection Chicco 100ML

(2 customer reviews)
Chicco

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,470 Lekë

Spray Natyral qe sulmon Mushkonjat Natyral Protection Chicco 100ML

PËRSHKRIML

Spray kundër mushkonjave Chicco 100ml

Përbërësi aktiv që përmbahet në formulimet Chicco është me origjinë bimore, ai nxirret nga gjethet e një specie të veçantë të Eukalipt që rritet në Australi me vetitë e larjes së insekteve.

Të gjitha produktet anti-mushkonjë Chicco janë testuar dermatologjikisht dhe për këtë arsye të përshtatshme për lëkurën më delikate të fëmijëve dhe grave shtatzëna.

Pa alkool, pa ngjyra dhe paraben, produktet te ofrojnë mbrojtje të butë .

Formula ekskluzive e linjës Chicco Anti-mushkonjë është aktive si ditën ashtu edhe natën kundër llojeve më të zakonshme të mushkonjave, duke përfshirë mushkonjën e bezdisshme dhe të frikshme (Aedes Albopictus), e cila është gjithnjë e më e përhapur në pjesë të ndryshme të botës.

Një aplikim është i mjaftueshëm për të mbrojtur lëkurën e fëmijëve deri në 3 orë.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Naila (verified owner)

  Very fast delivery

  Naila

 2. Luna (verified owner)

  Good service

  Luna

SHOPPING CART

close